Meatless Monday Giveaway – Nasoya

V létě po střední škole jsem se stal vegetariánem (a na chvíli vegan). Od té doby jsem byl 90% vegetariánů až do loňského ledna, kdy jsem se rozhodl pokusit se zvýšit příjem proteinu (ano, uvědomuji si, že to můžete udělat bez živočišných produktů, které jsem se rozhodl z mnoha důvodů o tom mluvit později).

Každopádně jsem byl vegetariánský déle než ne, takže moje nejlepší jídla jsou vegetariánské. Myslím, že nejlepší večeře, kterou mohu udělat, je asijská smažení. Pokaždé se to liší, ale vždy to má – tofu, zeleninu a omáčku.
Moje nejnovější videa

Učení ze špatného běhu
Špatné běhy se dějí – tady je to, jak jsem se pohyboval kolem a poučil se z mého dalšího běhu. Tip, který vám pomůže stát se lepším běžcem tím, že jste neutrálním pozorovatelem tréninku.

Více videí

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Další
Rekapituje podcast od 6. srpna
07:26

Žít
00:00
08:21
03:48

Dnes jsem použil Nasoya vyklíčený Tofu Plus. Společnost mi poslala kupóny, abych vyzkoušela jejich produkty.

Po pořízení tohoto obrázku jsem si uvědomil, že vyprší technicky. Pokud zemřu předtím, než se probudím, prosím, bože, krok na brzdu!

Smal jsem vegetariány a tofu s kokosovým olejem. Poté přidal omáčku ze sójové omáčky, PB, agáve a chilli.

Toto je moje oblíbená večeře doma!

Můj sladký zub se nezastaví, ale nemám žádné „skutečné“ dárky. Udělal jsem to s tímto crunch barem, který jsem dostal ze závodu. Je to dobré, ale stále musím najít nejlepší na světě cookie čokoládové čipy !! Uvažuji o uspořádání nejlepší soutěže Choc Chip Cookie, kde mi posíláte své pečené zboží a já posuzuji vítěze. Kulaťoučký? Génius? Ano.

Pokud se vám líbí tofu a/nebo se chcete dozvědět více o tom, jak to vařit, podívejte se na jejich web Tofu U. Můžete si vzít jejich tofu slib a získat kupón.

Giveaway: NASOYA dává jednomu Lucky Rer Reader 5 produktů zdarma a tričko!

Chcete -li vstoupit: Zanechte komentář se svým podpisovým pokrmem. *Tento dárek je uzavřen.

Soutěžit otevřený pouze pro obyvatele nás. Končí 12/13/11 16:00 PST.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply