Běžecké boty prozradí z Procompression

ahoj !!! Jak to jde?

Právě jsem tady běžím, stejně jako stravování, stejně jako tak. Žádné velké.
Moje nejnovější Inter Milan Dres videa

Rekapituje podcast od 6. srpna
A tady je nové video s rychlou rekapitulací 3 podcastů, které jsem včera poslouchal.
Podcasty rekaptovány:

Dramatický klub – duben 2018 epizoda o Monice Lewinsky a epizodě července 2018 o Conan O’Brien a vévodkyně z Nagoya Grampus Dres York Fergie. Fascinující věci!

Morning Toast Podcast – Dnešní epizoda o horkých tématech včetně E! Zprávy, že pořad bude zcela zrušen (časy byly v poslední době trochu změněny, ale nyní je u konce).

Šťavnaté lopatky s Heather McDonald – rozhovor s kapitánem Sandym z pod palubě Středomoří

Více videí

0 sekund 7 minut, 26 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
07:26

Ale chápete, co je obrovský obchod?

Běžecké boty.

Vážně získání nového páru je jako vánoční ráno. Až na místo toho, aby to bylo Ježíšovy narozeniny, je to jako vaše.

Mým bodem je, že získáte nové boty, je neuvěřitelné a prokomprese poskytuje pár vašich možností kop na jednoho návštěvníka RER plus pár maratonských ponožek!

Ale je tu úlovek – musíte buď využít můj neuvěřitelný kód diskontní sazby, abyste získali pár kompresních ponožek, nebo odeslat do pohlednice (není nutný nákup).

Vy lidé chápete, že obvykle necháš komentář k publikování s něčím hloupým jako: „Jakou barvu jsou dnes vaše kalhoty?!“ jít do dárků. Ale kopání nových běžeckých bot i prokompresní ponožky, takže tuto nabídku poskytuji.

Pokud jste četli Rer více než 2 minuty, už chápete, že jsem velkým fanouškem maratonských ponožek PC.

Tuto diskontní sazbu bych sdílel v obou směrech. Ale také dělali prozradí, takže jsem byl rád: „Boom. Sakra jo! “

FYI: Osobně nosím maratonské ponožky, ne rukávy. Opravdu je vykopávám na závody na dlouhé vzdálenosti a uzdravení po dlouhých bězích i závodech. Stejně tak mám rád krátké ponožky, protože jsou neuvěřitelně lehké a také neklouznou ani nejedíte svou botou. Vy si však a také vyberete, co funguje pro váš život/běh/preference/ps/trénink.

Velký tip: Ujistěte se, že je vezmete, pokud cestujete (nebo jen jedete daleko) na závod. Je jednoduché dostat všechny přísné i bolestivé a také cestovat po závodě. Kompresní ponožky pomáhají s průtokem krve a zotavením. Takže i když používání komprese během závodu není vaše věc, kterou si můžete dát.

Nejsem vědec ani scientolog, ale moje chápání je, že pomáhá s průtokem krve. Existují některé hlavní žíly i tepny, které Real Sociedad Dres jdou po vaší dolní noze i do nohy. Komprese zabrání sdružování krve na jednom místě. Nicméně mě necitujte (zvláště pokud jsem přitahoval).

Běžecké boty a prozradí probíhající ponožky

Prozradí: Dvojice běžeckých bot až 150 $ v hodnotě a pár maratonských ponožek!

Použijte kód RER pro 40% slevu a také bezplatnou přepravu na Procompression.com. Když využijete, že jste okamžitě přešli do prozradí.

Dvě metody vstupu:

Kupte si jakýkoli typ produktu z pro kompresi s využitím slevového kódu RER (40% sleva na maratónské ponožky a maratonské lýtkové rukávy, s bezplatnou domácí přepravou)

Odeslat 4 x 6 pohlednice od americké pošty s dodržováním informací:

Vaše celé jméno

Vaše celková adresa

Platná e -mailová adresa (pokud nemáte e -mailovou adresu, vytiskněte „žádná e -mailová adresa“)

Platné telefonní číslo

Slova „Propagace bot“

Poštovní pohlednice vstup do: Pro komprese, 5205 Avenida Encinas, Suite F, Carlsbad, CA 92008

Maximálně dva (2) celkové vchody (nákup nebo poštovní pohlednice) budou přijata na osobu, bez jakéhokoli metody mnohem více než jeden vstup. Všechny vchody skončily jako zvláštní rezidenční nebo komerční majetek sponzora a také nebudou uznány ani vráceny. Všechny položky, včetně příspěvků na poštu, je třeba získat před 11. dubnem 2014.

Úplné politiky zde.

Otázka: Využíváte kompresní ponožky během nebo po tréninku?

Dělám obojí.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

PodílPošta

Podíl

Leave a Reply