Jezte pizzu, když je horká a svěží

ahoj! Jak to jde? Dnes jsem provozoval PCRF Half Marathon – brzy shrnul. Nejprve jsem ale chtěl mluvit o jídle bez viny – dávat si plné souhlas s jídlem, co chcete, a potěšit v tom. To je na mysli, protože jsem toužil po pizze a neměl jsem šanci to získat. Měl jsem spoustu dalších jídla připravených na jídlo a jindy jsem byl příliš hladový na to, abych si ho koupil a čekal. Ale včera v noci jsem dostal vynikající čerstvou pizzu se sýrovou plněnou kůrou a bylo to tak dobré!

Když jsem to šel vyzvednout, počet kalorií byl v nabídce a měl jsem záblesk toho, jak jsem byl posedlý kalorií a jídlem. Vždycky jsem chtěl znát kalorie a makra všeho, co jsem v minulosti jedl.
Moje nejnovější videa

Pak byla pryč – recenze knih
Dobrý poslech – série recenze knih a podcastů
Pak byla pryč od Lisa Jewell – k dispozici na Audible, Amazon nebo kdekoli se prodávají knihy.

Je „pak byla pryč“ dobrým poslechem? Tady je moje recenze!

Pro mnoho dalších recenzí, odkazy a nápady najdete na runEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 20 sekund

Další
Rekapituje podcast od 6. srpna
07:26

Žít
00:00
08:21
04:20

Chtěl jsem to vědět, dokud jsem nebyl příliš hladový na to, abych se ovládal a binged.

Přemýšlel jsem o tom, jak tak dlouho budu být místy s chutným jídlem a nejíst ho, protože jsem nechtěl jíst vysoce kalorií nebo s vysokým obsahem tuků. Byl jsem tak znepokojen tím, že jsem šel k jídlu a nevěděl jsem, jak je v něčem mnoho kalorií. Přinesl bych si vlastní jídlo na večírky nebo na výlety nebo na den v Disneylandu – ale bylo to jen 400 kalorií a měl jsem hlad a podrážděný.

Nenáviděl jsem chodit na rodinné akce nebo večírky s mým BF v té době, protože jsem tam nemohl nic jíst. Poznámka: „Nemohl jsem tam nic jíst“, protože jsem si myslel, že to všechno zničí mou stravu.

Kdybych se nemohl vyhnout večírku, šel bych a prostě nejedl, dokud jsem se nedostal domů.

Ale když jsem se vrátil domů, byl bych tak hladový a cítil jsem se na sebe a na svou rodinu a kamarády za to, že jsem se v této situaci postavil … a já jsem se narušil.

Jeden rok kolem vánočního času jsem šel na párty v novém bytě mého přítele. Byl to juniorský rok a žil jsem se svou rodinou (chodil jsem do nedaleké školy a dojížděl). Byl to prázdninový potluck a udělal jsem kastrol z kukuřičného chleba – recept, který jsem dostal od mámy mého přítele. Je to tak dobré a lidé to milují, takže je to stále jedno z mých jídel.

V té době jsem byl uvíznut na temném místě, že jsem velmi sebevědomý o mém těle, posedlý stravou, tím, co jsem jedl a cvičil. Každou hodinu každodenního dne jsem si byl úplně vědom svého těla a toho, co jsem ten den nejedl. Vypadalo to však neškodné … měl jsem nadváhu a musel jsem ztratit asi 20 liber.

Ale nevěděl jsem, jak zhubnout nebo být zdravější zdravějším způsobem.

Jak bych mohl mít? Dieta byla všude. Pokud jste chtěli zhubnout, šli jste na dietu.

Všimněte si, že – pokud jste chtěli zhubnout … šli jste na stravu. Tento druh znamená, že také vyrazíte dietu, že?

V tuto chvíli jsem vyzkoušel Atkins, tenký rychle, zelí polévku, South Beach … Ztratil jsem pár liber zpočátku, ale pak se cítil hlad nebo omezený a úplně se nehýbal, dokud jsem se necítil nemocný.

Byl to vzorec, který budu pokračovat roky. Roky. (Pokud jste uvízli v tomto vzoru-házím vám život na životech = Získejte odbornou pomoc hned teď a/nebo mluvte s někým, kdo vám pomůže najít cestu ven.)

… Zpět na večírek…

Opravdu jsem se neměl pobavit. Byl jsem velmi znepokojen tím, že si všichni mysleli, že jsem tlustý. Myslel jsem, že nikdo by se mnou nechtěl mluvit, protože jsem nevypadal pěkně ani zábavně. Měl jsem hlad, ale nechtěl jsem jíst, protože to vyvolalo mnohem více pozornosti na to, jak jsem s nadváhou a jak jsem nemohl přestat jíst …

Celou noc jsem se tedy pokusil vstát a nasál žaludek. Nepil jsem – měl jsem obavy z kalorií a odmítl nápoje. Nejedl jsem, i když jsem měl hlad. Snažil jsem se mluvit s lidmi a předstírat, jako bych poslouchal, i když jsem si myslel jen – 1. Mám hlad 2. Jsem tlustý.

Na konci noci jsem poděkoval svému kamarádovi a jejím spolubydlícím, popadl mou kukuřičný chléb kastrol, která měla přes polovinu zbytků a já jsem vyrazil.

Cestou domů jsem byl vyčerpaný a veškerá moje vůle a sebekontrolu na tento týden byla tu noc zvyklá.

Když jsem tu noc jel po dálnici 405, vykopal jsem ruku do kastrolu a jen ji začal jíst. Jo, byl jsem plný, když jsem to strčil s holými rukama, které šly po dálnici.

Věděl jsem, že by to bylo trapné, kdyby mě někdo viděl, ale byl tma a měl jsem hlad. Na cestě domů jsem snědl všechny zbytky z kastrolu a poté, co jsem se vrátil domů, pokračoval v jídle dalšího jídla. Ani si nepamatuji co – pravděpodobně obilovina a zmrzlina a PB&J a cokoli jiného. To nebylo moje dno skály – ani blízko.

Na večírku jsem se opravdu neměl. Měl jsem hlad a nepříjemný a sebevědomý.

A když jsem se konečně nechal jíst – ne potěšil jsem v tom. Jedl jsem ve spěchu, tajně, ve studu a aniž bych si dal souhlas s jídlem a potěšením v tom. Co to k sakru? To je na hovno. Pořád jsem snědl tunu kalorií – ale způsob, jakým jsem je snědl, byl hovno a smutný.

Scény podobné tomuto se staly poměrně obvykle – měl jsem hlad, ale nenechal jsem se jíst a pak se binged. Nezhodnotil jsem. Sakra, získával jsem váhu, i když jsem vždycky „diet“.

A včera v noci jsem o tom všechno přemýšlel, když jsem snědl čerstvou horkou pizzu a potěšil jsem každé kousnutí. Bylo to tak dobré.

Jo, dnes trochu chci mnohem více pizzy, protože to bylo úžasné … ale necítím se omezený ani vinný z toho, že něco jíte nebo nejím.

Většinu času po uspokojení touhy jsem na chvíli dobrý. Když chci, zastavím se a dostanu koblihy. Když jsem se poprvé snažil intuitivní jíst, cítil jsem se provinile nebo znepokojen, když jsem jedl „špatná“ jídla. Byl to dlouhý proces.

Ale když se naučíte poslouchat své tělo – co chcete jíst, když jedíte příliš mnoho, když jen hledáte kofein nebo cukr, když potřebujete palivo … a staráte se o sebe, je to tak dobře.

Takže pokud bojujete s omezením nebo jídlem v tajnosti nebo bingingu nebo cokoli … přestaň, nadechněte se a poslouchejte své tělo a buďte k tomu laskaví.

A…

Jezte pizzu, když je svěží a horká!

Pošlete mi sešit

19save

Sdílení se stará!

19

Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Co jíst před pozdní polovinou maratonského závodu

Co jíst před pozdní polovinou maratonského závodu

Co jíst před odpolední polovinou Marathon Rock N Roll Las Vegas. Jak pohánět před půlmaratonem nebo maratonem lat

Co jím za den – pro běžce

Co jím za den – pro běžce

Co jím v denním videu od běžce. Jídlo deníku všeho, co jsem jedl jednoho dne, snídaně, oběd, večeře a občerstvení. Plus

Nakupuji ti pizza- zábavný prozradí Instagram

Nakupuji ti pizza- zábavný prozradí Instagram

V poslední době jsem dostával spoustu žádostí, abych se setkal na závodech nebo naplánoval skupinu běhu pro všechny opakovače Run Eat. milovat

Jak zastavit hack s špatným tréninkem – 126

Jak zastavit hack s špatným tréninkem – 126

Trik k zastavení jídla, stravování nebo jiného špatného zvyku. Nejlepší intuitivní návrh na stravování, který vám pomůže vykopat stravu a

Prozradí pizza na run Eat Opakované informace o Instagramu

Prozradí pizza na run Eat Opakované informace o Instagramu

Nyní je nový běh Eat Repeting podcast nahoru! A nová funkce Running Buddy začíná Kaleenou. Na počest jejího ‘Vic

Běh je nejlepší způsob, jak zhubnout, ale …

Běh je nejlepší způsob, jak zhubnout, ale …

Jak zhubnout běh a potěšení na cestě. Návrhy na hubnutí s během. Jak potěšit běh a cítit goo

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply