Olympijské výsledky Vizualizace

V posledních měsících jsem využíval Microsoft Power BI pro vytvoření řídicích panelů k prezentaci dat v grafickém stylu i analyzovat data shromážděná během každodenního činnosti na mém pracovišti. Tento výrobek je naprosto nesplacený (také proto, že je zdarma!), Stejně jako skutečně usnadnit metodu, kterou mohu dát dohromady dynamické zprávy, jakož i sdílet data s mým personálem kromě dalších kolegů i trenérů.

Pokud chcete pochopit mnohem více o moci BI, můžete jít do tohoto webu, stejně jako podobně, můžete se podívat na demo video porozumět schopnostem.

Dodržuji olympijské hry ze vzdálenosti, stejně jako jsem velmi přemýšlel o výsledcích stejně jako každý, kdo je součástí olympijských sportů. Mnozí ze všeho, rád sleduji medaili stůl, stejně jako pochopení mnohem více o tom, kdo vítězství, jakou medaili, stejně jako přesně, jak se země vystupují v různých sportech. Přemýšlíte o pravdě, že na webu existuje mnoho úložišť dat, která mají tyto informace, zřídil jsem řídicí panel Power BI, která shromažďuje online data, stejně jako je vizualizovat je snadným způsobem. Chtěl bych sdílet tento řídicí panel s návštěvníky, stejně jako bude i nadále zřídit při nákupu, aby provedl komplexní analýzu medaile tabulky, když jsou olympijské hry u konce.

Dashboard je interaktivní, stejně jako můžete kliknout, stejně jako rozšířené grafy navíc k modifikaci vizualizace. Doufám, že se ti to bude líbit.

Zde je Dashboard:
https://app.powerbi.com/view?r=eyjrijjoyjkwytbizwqtymi3zc00zwu1ltk3otetzwm3y2E2N2Y0MJM4IIWIDCI6IMFMYJMYMWVKLTK3YZYTNDZMZMY05Ztbjltizmtjlnzm4zgy5ocisimmiojl9.

Alternativně, pokud nemůžete získat přístup k ní prostřednictvím tohoto blogu, stačí kliknout na tento odkaz, stejně jako byste měli být schopni jej zobrazit.

Sdílet toto:
LinkedIn. \ t
Cvrlikání
Pinterest
Whatsapp.
E-mailem
Vytisknout
Facebook
Tumblr.

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Nový rok, stále s pandemickými, zimní sezóny olympijské hry, stejně jako vícefebary 5, 2022In “sportovní věda”
Tokyo Olympics Review: část 3-medaile, stejně jako systémy, to, co se vyskytlo pod Top 10.august 20, 2021in “Olympijské hry”
Tokyo Olympics Recenze: Část 2, Medaile tabeaugust 17, 2021in “sportovní věda”

Leave a Reply