Disney World 5K Race Recap

Právě jsem spustil Walt Disney World 5K (a 10k a půl a plné maraton…) a mám hodně na rekapitulaci! Doufám tedy, že jste Carb-Loaded a připraveni na sérii Marathon Blog Post All About The Walt Disney World Marathon Weekend. Pojďme gooooooooo!

Walt Disney World Marathon Weekend Expo

Začněme rychlým odhlášením na závodním výstavě … Zde si vyzvednete číslo závodu (Bib / Kit) a tričko s odpališti. Poté, co dostanete své věci, můžete projít výstavou, kde tuny prodejců prodávají všechny věci běžící výstroj od oblečení po technologii po kostýmy. Tam byla také samostatná uspořádání pro běh Disney Merch. První den expo jsem šel a vypadalo to, že některé věci již byly vyprodány. Viděl jsem magnetické automobilové znaky, které řekli 13,1 nebo 26,2 ve tvaru uší Mickey Mouse. Chtěl jsem magnet Dopey Challenge, který měl 48,6 mil, ale neviděl žádný. Zeptal jsem se, ale obsazení člen řekl, co měli, bylo vše, co zbývalo. Nebylo zjevné prázdné místo, kde by byl magnet Dopey Challenge, takže si nejsem jistý, zda byly vyprodány nebo neexistují.

Všechno šlo rychle na Expo a já jsem dostal bibs a trička pro Dopey Challenge (sdílel jsem všechny košile na Instagramu zde). Pak jsem řekl rychle ahoj dívkám Sparkle Sukně. miluji je! Vřele doporučuji, abyste se oblékli do jedné ze svých sukní, pokud provozujete závod Disney nebo jiného kostýmu. věř mi.

Plánoval jsem si koupit palivo pro plný maratón na Expo, protože jsem byl doma doma a obvykle si ho objednal online, ale věděl, že to nepřijde včas. To obvykle není problém-O, ale neměli moji oblíbenou chuť gelu-Clif Mocha. Obvykle nosím jeden gel Clif Mocha a balíček bloků Clif Margarita. Musel jsem získat nejbližší chuť jiné značky – espresso. *Podívejte se na tento palivo a můj další běh musí mít seznam Amazon zde*

Rychlá fotografie OP s medailovou medailí Dopey Challenge!

V budově bylo několik zábavných fotografických příležitostí s oficiálním obchodem Disney. Přeskočil jsem tuto oblast, když jsem před několika měsíci přišel na víno a večeřel Half Marathon Expo, takže jsem byl rád, že jsem si vzpomněl na obrázek mého běhu Eat Repeting Pose s Mickeyem a Minnie.

Walt Disney World Marathon Weekend – Hotel

Po expo jsme zamířili do hotelu, abychom se přihlásili. Potřeboval jsem celý svůj život společně na všechny míle a předčasné probuzení vpřed!

Dělám samostatný příspěvek o tom, co jsem jedl před závody, přepravou, hotely (zůstal jsem na 2 různých) atd.… Poté, co jsem shrnul všechny závody. LMK Pokud máte nějaké dotazy.

Walt Disney World 5K RACE REVIEW

Vždycky jsem se chtěl oblékat jako Merida z Brave na závod Disney. Jako zrzka Mexičana jsem vždy cítil lil (dobře hodně) divný s touto velkou červenou hlavou. Trvalo dlouho, než jsem si tuto vlastnost miloval, že pouze 2% lidí má a nyní chci být pouze na Halloween nebo řídit závody Disney. (Spoiler Alert: Už jsem udělal Ariel, Anna a Jesse z Toy Story-takže zbytek mých kostýmů tentokrát jsou negativní.)

Tak jako tak.

Merida Run Disney Costume Notes

Věděl jsem, že je opravdu Merida, musím běžet s vlasy dolů, protože má divoké, kudrnaté červené vlasy. Takže jsem si vybral 5K pro tento kostým, protože to bude nejmenší množství času běhu s vlasy dolů (něco, co bych nikdy neudělal jinak).

Moje vlasy jsou velmi rovné, takže jsem naplánoval, že jsem si to zvlněl noc předtím a pak jsem je převalil v měkkých válcích ke spánku. Nastavil jsem alarm navíc brzy, abych mohl čas vytáhnout válečky a znovu zakřivit jakékoli kusy, které potřebovaly dotek.

Poznámka: Čas zahájení závodu je 5:00 východního času, ale musíte se dostat na raketoplán kolem 3:30. Takže to bylo agresivně brzy.

Tady je obrázek, než jsem opustil hotel …

Aaaaand je zde obrázek, který jde směrem k startovní čáře 5K (po vystoupení z autobusu z hotelu). Všimněte si, že moje kadeře už před závodem vypadly. Jsem tak rád, že jsem strávil hodiny stočením na jednu fotografii hotelové haly.

Walt Disney World 5k Race

Pre-závod: Počáteční oblast byla dobře osvětlená, bylo tam mnoho členů obsazení, kteří řídili běžce, kam jít, a spousta znaků-takže všechno bylo snadné navigovat. Bylo tam také mnoho porta-pitties-takže na to žádné dlouhé linie.

Závod 5K: Tento závod byl 3,1 mil od Epcot. Marker míle 2 byla uvnitř zábavního parku a cílová čára byla těsně venku. Čas začátku 5:00 = celý závod byl před východ slunce. Části kurzu tedy byly docela temné. Snažil jsem se pořídit hodně videa pro mé rekapitulaci, ale hodně z toho bylo příliš tmavé na to, abych vám opravdu ukázal kurz. Udělal jsem krátkou 1 minutovou rekapitulaci 5K, kterou můžete vidět na mém Instagramu @RuneatrepEat

Kurz 5K je plochý. Ohrady, startovní čára a cílová čára jsou dobře organizované. Závod začal včas. Celkově bylo všechno skvělé.

Spouštěcí závody Disney jsou známé svou zábavnou atmosférou, komunitou a fotografiemi. Tento 5k běh to určitě měl! Existovaly fotografie s postavami a na několika úžasných fotografiíchOS v Epcotu.

Vzhledem k tomu, že závod byl tak tmavý, nedostal jsem mnoho dobrých fotografií před, během nebo po běhu … tak jsem se rozhodl koupit oficiální fotografie závodu. Jsou drahé, ale …

a.) Celý víkend závodu je spousta peněz a něco, co udělám jen jednou, takže chci vzpomínky

2.) Velkou součástí důvodu, proč jsem se rozhodl udělat výzvu Dopey, bylo blog / vlogy na runEatrepeat.com, aby se podělil o všechny tipy, triky a informace s ostatními běžci, kteří přemýšleli o tom, že to uděláme

c.) Probudil jsem se před 2:30 ráno, abych si stočil vlasy a běžel 3,1 mil v kostýmu pro kutily – a potřebuji pro důkaz jako připomínka, abych si vybral lepší rozhodnutí … (volba vlasů, volba života atd.)

Tato cílová čára je rozmazaná lil, ale má Mickey Mouse Photo Bomb, takže je také úžasná lil.

Po závodě jsem dostal obrázek s mou medailí 5K, dostal jsem si škubání vak a zamířil zpět do hotelu. Myslím, že jsem byl na raketoplánu před 6:30!

Spusťte příspěvky Disney a podívejte se

Jsem Merida z Brave – vlastně jsem to udělal po závodě. Vrátil jsem se do hotelu a znovu jsem si vyrazil vlasy. Stále to nezůstalo. Womp Womp.

Walt Disney World 5K, 10K, Half, Full Marathon, Goofy & Dopey Challenge Shirts

Balení pro běh Disney Wine a Dine Half Marathon

Dobře … musím běžet. Vrátím se s rekapitulací závodu WDW 10K.

Sledujte @RuneatrePeat na Instagramu, kde najdete denní tipy, aktualizace a zábavu!